Lista zatwierdzonych podwykonawców

Lp. Nazwa Podwykonawcy
1. TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o.
2. GEOKRAK Sp. z o.o.
3. „RADIAN” J. i J. OSIŃSCY s.c.
4. ANGEO USŁUGI GEODEZYJNE Andrzej Beczek
5. TPA Sp. z o.o.
6. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Elektro-Lech Łukasz Grzegorz Misiejuk
7. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EKO-SYSTEM Jan Lesiak
8. EMECO Budownictwo Sp. z o.o.
9. Zakład ziemno-budowlany Jakub Iwan
10. Budosprzęt Kraków Sp. z o.o.
11. FIRMA BUDOWNICTWA I USŁUG MELIORACJI WODNYCH ,,WODNIK’’ Krzysztof Barzyk
12. Przedsiębiorstwo robót inżynieryjnych Budex Sp. z o.o.
13. Keller Polska Sp. z o.o.
14. B2 Sp. z o.o.
15. UBiD Grzegorz Piotrowski
16. Wielobranżowy Zakład ‘’ROLBUD II” ŚWIZDOR Michał, Dyrda Stanisław Spółka Jawna
17. MENARD POLSKA Sp. z o.o.
18. Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego
TOLOS Sp. z o.o.
19. WNST Żelbet Sylwia Szost
20. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RYNEK-BRATT Ryszard Wielgos
21. KAZBUD Kazimierz Stabach
22. INNOVIL PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE Mariusz Błachut
23. Usługi Ogólnobudowlane STALBUD Jarosław Ziółkowski

Lista zatwierdzonych usługodawców

Lp. Nazwa Usługodawcy
1. Centrum Szkoleniowo – Wypoczynkowe Duo Iwona Piłat-Rząd
2. Henryk Pawęska
3. PGE OBRÓT S.A.
4. EKODREW – Dominik Dziurdź
5. Mentor Consulting Sp. z o.o. Środowiskowa Sp. K.
6. Zamojskie Towarzystwo Transportowe Sp. z o.o.
7. Mentor Consulting Sp. z o.o.
8. ,,Stal Tech’’ Jacek Sieciechowicz
9. ,,BHP ERGO-LEX’’ Marek Jabłoński
10. SOUTH STREAM S.A.
11. Renata Guz ,,AUTO-REN’’
12. PBI LOGISTYKA Sp. z o.o.
13. Dromech Oznakowanie Dróg Łopucka Płaza Sp. j.
14. Agencja Ochrony Osób i Mienia ,,Justus’’ Sp. z o.o.
15. EXOIL PALIWA Sp. z o.o.
16. ULMA CONSTRUCTION POLSKA S.A.
17. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ,,MITTRANS” S.C. Andrzej Mitruś, Eugeniusz Mitruś
18. MIN TRANS Michał Nowicki
19. Usługi Transportowe Krzysztof Skrzypek
20. Paweł Mrożek Firma Handlowo-Usługowa MAX POL
21. FHU KAROSS Karolina kotwica-Surowaniec
22. FHU RA-PI Herdzik Rafał
23. PTHU TRANS-KRUSZ S.C.
24. MB Projekt Mariusz Bober
25. Zakład Transportu i Budowy Dróg Białowąs Sp. z o.o.
26. Uchański Tadeusz Prace Ziemne i Transportowe Tadeusz Uchański
27. BBR Polska Sp. z o.o.
28. Luiza Baran HYDROMOST

Lista zatwierdzonych dostawców

Lp. Nazwa Dostawcy
1. Kamieniołomy Świętokrzyskie Sp. z o.o.
2. Kopalnia Wapienia ,,Morawica’’ S.A.
3. Kopalnia Granitu Kamienna Góra – Celiny Sp. z o.o.
4. Kopalnia Dolomitu S.A.
5. Konsorcjum Stali S.A.
6. PIA-CHREN Renata Cholewińska
7. Solbet Kolbuszowa S.A.
8. Zakład Usługowo Handlowy Luiza Beetz
9. GEO GLOBE POLSKA Sp. z o.o. Sp. K.
10. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa BETMAR Miazga Marek
11. PLASTEC Sp. z o.o.
12. ANKRA Sp. z o.o.
13. ViaCon Polska Sp. z o.o.
14. BEGRAN Sp. z o.o.
15. GRANIT ZEN Zenon Piekielny
16. Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów SIBET S.A.
17. DWD System Sp. z o.o.